rzeczoznawca ppoż

rzeczoznawca ppoż Czy jako boss firmy cenisz sobie bezpieczeństwo swoich pracowników? Jeśli owszem to na bank zaciekawi cie nasza oferta szkoleń bhp oraz ppoż. Jesteśmy instytucją od lat zajmującą się bezpieczeństwem i higieną pracy. W skutek nawiązania z nami współpracy spadnie z ciebie obciążenie dbania o szkolenia i inne potrzebne usługi, jakie zabierają czas, wszystkim zajmiemy się my, a ty będziesz mógł odetchnąć. Miło zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy

Szczegóły strony www.codexbhp.pl:

Podlinkuj stronę www.codexbhp.pl:

rzeczoznawca ppoż

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka dr Izabeli Dzierwa – Pabin w Krakowie specjalizuje się w usługach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i handlowego. Kancelaria nawiązuje współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i podmiotami gospodarczymi. Kancelaria posiada filię w Jaworznie. Dr Izabela Dzierwa-Pabin jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorem nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego z dziedziny procedura cywilna.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Rozbudowane usługi księgowe dla nieznacznych i średnich przedsiębiorstw. W katalogu usług/produktów biuro posiada między innymi kompleksową obsługę rachunkowo-księgową – prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji, przygotowywanie sprawozdań finansowych. Również zajmuje się ono obsługą kadrowo-płacową, w tym sporządzaniem akt osobowych pracowników, list płac, deklaracji podatkowych i do ZUS. Dodatkowo w ofercie poradę przy zakładaniu i likwidacji firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), doradztwo podatkowe, przeprowadzanie audytów i wiele innych usług.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • prymkrakow.pl »

  Nie dopuść, żeby fiskalizm i podatki uprzykrzyły Twój żywot! Biuro rachunkowe Kraków zapewnia Ci optymalną i dokładną obsługę spraw związanych z księgowością. Bierzemy odpowiedzialność za poprawność i niezawodność wykonywanej przez nas pracy. W razie konieczności, umożliwiamy biuro rachunkowe i obsługę prawną naszych interesantów. Dzięki nam w żadnym wypadku nie będziesz musiał niepokoić się o finanse swoje lub swojej firmy.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pelagius »

  Ochrona środowiska z roku na rok odgrywa bardzo ważna rolę, w wielu przedsiębiorstwach a także projektach realizowanych przez miasta lub różne instytucje. pelagius.pl to firma która prowadzi mnóstwo rozmaitych szkoleń, związanych z tematyką ochrony środowiska. Profesjonalne podejście pozwala szybko przekazać najważniejsze informację, jakie powinna poznać osoby, korzystająca z konkretnego szkolenia. Szkolenia prowadzone są z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a także skutecznych metod, które pozwalają dotrzeć do każdego słuchacza i ułatwić mu zrozumienie omawianych zagadnień. Na stronie pelagius.pl można znaleźć mnóstwo różnych informacji na temat naszej firmy, sposobów prowadzenia poszczególnych szkoleń, a także ciekawych ofert dla korporacji i osób indywidualnych.. Raport oddziaływania na środowisko

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samochody Nowe »

  Autosalon24 specjalizuje się w ustalaniu wysokich rabatów w imieniu klienta i daje możliwość nabycia dowolnego nowego auta przez internet lub telefon. Nasza platforma, utworzona w kooperacji z autoryzowanymi polskimi dealerami, zawiera szeroką ofertę wielu marek nowych pojazdów, zawierających pełną gwarancję producenta. Korzystając z serwisu Autosalon24 wyszukujesz interesujące Cię auto, wybierasz markę, model i pożądane parametry, a nasi doradcy przygotują atrakcyjną, szczegółową, spersonalizowaną ofertę. Dostosujemy się do potrzeb, wymagań i oczekiwań każdego klienta, a wszystkie rabaty negocjujemy indywidualnie. Każdą promocję można do woli kumulować, maksymalizując korzyści z ofert dealerów, instytucji finasowych, importerów współpracujących z autosalon24.pl.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obieg faktur kosztowych »

  Swobodny przepływ dokumentów finansowych to ważny element sprawnego funkcjonowania niejednej firmy. Dzięki platformie Logito elektroniczny obieg faktur kosztowych jest szybki, a dostęp do dokumentów łatwy i bezproblemowy. Ewidencjonowanie faktur, opisywanie, weryfikacja oraz przekazanie do płatności to poszczególne kroki realizowane przez system elektronicznego obiegu dokumentów. Użytkownik ma możliwość wyszukiwania dokumentu pod wieloma kryteriami, jak np. data wystawienia, kwota, waluta itp. Na stronie internetowej znajdą Państwo formularz kontaktowy oraz zakładkę demo systemu skąd można pobrać program do obiegu dokumentów w wersji demo.

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobre magnetyzery w Poznaniu »

  Chcesz, by Twoje auto było tańsze także pewniejsze w eksploatacji, miało ożywiony, odmłodzony motor oraz dłuższą żywotność - zamontuj MULTIMAG! Magnetyzer zaręcza wykorzystanie do 20% mniej benzyny, ON, LPG, o 10 % większą moc oraz dynamikę pojazdu, dłuższą witalność silnika, katalizatora również filtra odrobin stałych, do 80 % mniejsze zadymienie, lepszą wodę i czyste instalacje, mniejsze zużytkowanie gazu i oleju w piecach. Magnetyzery Multimag pomniejszają zużycie gazu, oleju, etc. od 13 do 20 %. Uzdatniają wodę, osuwają kamień kotłowy, chronią instalacje, regulują jakość wody. Miło zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybka obsługa księgowa firm tarnów, »

  Kancelaria podatkowa Reising, Halz- Chalcarz sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi z charakteru ogólnej księgowości (tarnów), a także obsługi księgowej firm (tarnów), doradztwa podatkowego, rozliczeń kadrowo-płacowych, doradztwa finansowego, co więcej trudnimy się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska. Usługi kancelarii podatkowej, oferowane są na najwyższym poziomie i odbywają się przy współpracy fachowców. Nasze biuro rachunkowe (tarnów) ma wszelkie niezbędne uprawnienia jak również certyfikaty, pozwalające na wykonywanie omówionej działalności. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobry kocioł centralnego ogrzewania »

  Firma Kotły Armat zajmuje się produkcją pokaźnych i przyszłościowych urządzeń. Obiektem naszej propozycji są kotły na ekogroszek z samoczynnym podajnikiem, a ponadto piece pleszewskie. Używane podejścia zapewniają komfortowe i bezusterkowe funkcjonowanie. Piec z podajnikiem jest bardzo komfortowy w użytkowaniu – jedno załadowanie wystarczy na parę dni. Wykazujemy, iż uniwersalny kocioł nie oznacza słabego kotła. Drzwiczki pieców zostały ochronione szczególnym sznurkiem, uniemożliwiającym wydostawanie się z nich smogu. Właściwie każdy udzielany przez naszą firmę kocioł centralnego ogrzewania posiada gwarancję, a oprócz tego pozostał poddany głębokim inspekcjom technicznym, co daje gwarancję, że kocioł ten będzie właściwą inwestycją na kilka lat.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
|