rzeczoznawca ppoż

rzeczoznawca ppoż Czy jako boss firmy cenisz sobie bezpieczeństwo swoich pracowników? Jeśli owszem to na bank zaciekawi cie nasza oferta szkoleń bhp oraz ppoż. Jesteśmy instytucją od lat zajmującą się bezpieczeństwem i higieną pracy. W skutek nawiązania z nami współpracy spadnie z ciebie obciążenie dbania o szkolenia i inne potrzebne usługi, jakie zabierają czas, wszystkim zajmiemy się my, a ty będziesz mógł odetchnąć. Miło zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy

Szczegóły strony www.codexbhp.pl:

Podlinkuj stronę www.codexbhp.pl:

rzeczoznawca ppoż

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Euro-plan »

  Europejska Kancelaria Prawna pomaga w sprawach obywatelskich, karnych i urzędowych. W ofercie znajdziemy odszkodowania lekarskie, Z OC i NW, sprawy majątkowe a także ściąganie należności. Urząd kooperuje z obcojęzycznymi prawnikami, może wobec tego efektywnie działać w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Norma »

  Przedsiębiorstwo butorg.pl prowadzi specjalistyczne kursy Norma z zakresu Program Norma. Ideą kursów jest nauka obługi programów księgowych. Nasze unikatowe artykuły i najświeższe dane z rynku, które wspomagają w codziennej pracy. Spółka butorg.pl zapewnia bezpłatną pomoc rozpowszechnianego przez nas oprogramowania i doskonalenie w zakesie jakim są kursy Norma. Pragniemy wyznaczać nowe kierunki w branży jakim są szkolenia Norma.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pelagius »

  Ochrona środowiska z roku na rok odgrywa bardzo ważna rolę, w wielu przedsiębiorstwach a także projektach realizowanych przez miasta lub różne instytucje. pelagius.pl to firma która prowadzi mnóstwo rozmaitych szkoleń, związanych z tematyką ochrony środowiska. Profesjonalne podejście pozwala szybko przekazać najważniejsze informację, jakie powinna poznać osoby, korzystająca z konkretnego szkolenia. Szkolenia prowadzone są z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a także skutecznych metod, które pozwalają dotrzeć do każdego słuchacza i ułatwić mu zrozumienie omawianych zagadnień. Na stronie pelagius.pl można znaleźć mnóstwo różnych informacji na temat naszej firmy, sposobów prowadzenia poszczególnych szkoleń, a także ciekawych ofert dla korporacji i osób indywidualnych.. Raport oddziaływania na środowisko

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szlafroki hotelowe »

  Instytucja Vena z Torunia to producent ekskluzywnej pościeli z adamaszku, gustownego, wygodnego, jedwabnego towaru. Od lat wyposaża w nią hotele, sanatoria a także ośrodki wypoczynkowe. Udzielana poprzez korporację garderoba pościelowa jest bardzo zróżnicowana. Kontrahenci mogą wybrać różnorodne wzory a także odcienie, wymiary, rodzaje szycia jak również zapięcia pościeli. Zamknięcia poszew jak również poszewek mogę być – według życzenia klienta - wytworzone na tzw. zakład hotelowy lub na guziki. Poza pościeli Vena posiada w swym zasobie gustowne jak również miękkie szlafroki hotelowe w różnorakich kolorach. Tekstylia spółki Vena-Toruń zostały uszyte z troską o właściwie każdy szczegół. Dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjna pompa ciepła w Szczecinie »

  CIEPŁA CHATA to organizacja, jaka rozpoczęła swoją działalność w 2000r.

  Od podstaw obecności naszym celem było zadowolenie kontrahenta z jakości oferowanych usług i wyprzedawanego produktu. Wieloletnią praktykę w wykonawstwie umożliwia na udzielanie usług dla najbardziej skomplikowanych inwestorów. Czynnie uczestniczymy w pracach już na etapie dokładnego sprecyzowania jak również przygotowania treści ofertowej.

  Charakter działania korporacji ujmuje całościową obsługę kontrahenta, rozpocząwszy od doradztwa technicznego przez przeprowadzenie projektu, wykonawstwo robót instalacyjnych, i kończąc na serwisie zamontowanych urządzeń.

  Naszą dewizą jest niezawodność, dlatego wyprzedajemy produkty tylko renomowanych jednostek, dających wieloletnią pewność jakości. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Vaillant, ACV, Immergas.

  CIEPŁA CHATA to kotły gazowe (szczecin), piece gazowe (szczecin), ogrzewanie (szczecin) bądź rekuperacja powietrza (szczecin).

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samochody Nowe »

  Autosalon24 specjalizuje się w ustalaniu wysokich rabatów w imieniu klienta i daje możliwość nabycia dowolnego nowego auta przez internet lub telefon. Nasza platforma, utworzona w kooperacji z autoryzowanymi polskimi dealerami, zawiera szeroką ofertę wielu marek nowych pojazdów, zawierających pełną gwarancję producenta. Korzystając z serwisu Autosalon24 wyszukujesz interesujące Cię auto, wybierasz markę, model i pożądane parametry, a nasi doradcy przygotują atrakcyjną, szczegółową, spersonalizowaną ofertę. Dostosujemy się do potrzeb, wymagań i oczekiwań każdego klienta, a wszystkie rabaty negocjujemy indywidualnie. Każdą promocję można do woli kumulować, maksymalizując korzyści z ofert dealerów, instytucji finasowych, importerów współpracujących z autosalon24.pl.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne narzędzia ręczne »

  Organizacja Dobrenarzędzia24 świadczy różnorakie marki wysokowydajnych narzędzi, charakteryzujących się wysoką żywotnością i solidnością. Przybory przeznaczone szczególnie do wielokrotnej pracy w warsztatach przemysłowych, narzędziowniach, działach utrzymania ruchu. Odznaczają się one nowoczesną konstrukcją oraz wygodą użytkowania. Są to profesjonalne narzędzia warsztatowe, które zapewnią Państwu swobodę funkcjonowania. Mamy narzędzia marki Kinex jak również narzędzia Bahco. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szczególnie przyciągającą ofertą.

  Data dodania: 11 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybka obsługa księgowa firm tarnów, »

  Kancelaria podatkowa Reising, Halz- Chalcarz sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi z charakteru ogólnej księgowości (tarnów), a także obsługi księgowej firm (tarnów), doradztwa podatkowego, rozliczeń kadrowo-płacowych, doradztwa finansowego, co więcej trudnimy się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska. Usługi kancelarii podatkowej, oferowane są na najwyższym poziomie i odbywają się przy współpracy fachowców. Nasze biuro rachunkowe (tarnów) ma wszelkie niezbędne uprawnienia jak również certyfikaty, pozwalające na wykonywanie omówionej działalności. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobre biuro rachunkowe toruń »


  Kancelaria Optima, to kancelaria podatkowa. Została ona utworzona, aby nasi klienci nie musieli się sami przejmować podatkami, związanymi z rozmaitymi działalnościami które prowadzą. Biuro rachunkowe (toruń), za jednen z kluczowych celi stawia sobie fachową poradę a także kompletną kadrę. Pomagamy każdemu z naszych klientów, żeby mógł dostać radę, jakiej od nas oczekuje. W skład usług jakie proponujemy, wchodzi prowadzenie wszelkich usług księgowych (toruń), takich jak prowadzenie spraw kadrowych, różnorakich ksiąg rachunkowych i reprezentacja przez Urzędem Skarbowym. O ile ktoś szuka specjalistycznej księgowej (toruń) to serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wniosek o dotację »

  Unia Europejska dała wielu przedsiębiorstwom szanse na rozwijanie osobistych działalności, dzięki dotacjom. Dotacje unijne (Poznań) spowodowały realizacje wielu projektów, które bez tych gotówki nie mogłyby być przeprowadzone. Na szczególne kwoty organizowane są nieraz konkursy ue (Poznań), mające wyłonić zwycięzcę, który otrzyma inwestycyjne wsparcie. Nawet przemieszczając się po mieście widać jak wiele inwestycji współfinansowała Unia. Dofinansowania zostały wykorzystane w budowie dróg, wiaduktów czy elementów systemów wodnych i oczyszczalni. Dotacje UE otrzymywane są po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
|